Samsung S90F | 77″ Ultra HD 4K | OLED | 100 Hz | HDR10+ en HDMI 2.1 | Smart TV 2025 | QE77S90FAEXXH
Samsung S90F QE77S90FAEXXH (77″) 4K OLED 100Hz (2025)
€2.100,99
Of 3x €700,33, 0% rente
Uitverkocht
Beschrijving
De Samsung QE77S90FAEXXH brengt jouw woonkamer tot leven met een indrukwekkend 77 inch (195,6 cm) groot oLED-scherm en een resolutie van 3840 × 2160 pixels, wat garant staat voor 4K Ultra HD-beeld met verbluffende scherpte. Dankzij de Quantum Dot-technologie geniet je van pure kleuren, diep zwart en een scherp contrast, zodat elk detail zichtbaar wordt, ook in donkere scènes.
Aan boord bevindt zich de krachtige NQ4 AI Gen3-processor die tientallen neurale netwerken inzet om beelden frame voor frame te analyseren en te optimaliseren. Dankzij deze AI-kracht wordt ook materiaal met lagere resolutie opgewaardeerd naar bijna 4K-kwaliteit via geavanceerde upscaling, waardoor alles er vloeiend en scherp uitziet. Bovendien ondersteunt dit model een verversingssnelheid tot 144 Hz met Motion Xcelerator en variabele verversingsfrequentie (VRR), wat zorgt voor ultra-fluid beeld – ideaal bij films, sport en gaming.
Het geluid maakt de beleving compleet: met een uitgangsvermogen van circa 40 W, ondersteuning voor Dolby Atmos en Object Tracking Sound+ beleef je audio die meebeweegt met wat er gebeurt op het scherm. Zowel spraak als muziek klinkt helder en krachtig dankzij slimme geluidstechnologieën. Voor verbinding met externe apparatuur vind je vier HDMI-poorten (inclusief HDMI 2.1), twee USB-poorten, eARC-ondersteuning, WiFi (WiFi 5) en Bluetooth 5.3.
Deze Smart TV draait op het intuïtieve Tizen-platform, waarmee je toegang hebt tot streamingdiensten, apps en spraakbesturing via Bixby of Google Assistant. Dankzij SmartThings-integratie kun je bovendien je slimme huis koppelen en bedienen via de televisie. Het slanke zwarte design met vrijwel randloze afwerking geeft een moderne uitstraling en past in elk interieur; de VESA-montage (400 × 300 mm) maakt wandbevestiging eenvoudig.
Kortom: de Samsung QE77S90FAEXXH is een topklasse televisie voor wie niets minder dan het beste wil. Beeldkwaliteit, geluid, connectiviteit en slimme functies zijn uitstekend op elkaar afgestemd, waardoor hij perfect is voor film-, sport- of game-liefhebbers die een toekomstbestendige en indrukwekkende thuisbioscoopervaring willen.
Aanvullende informatie
| Merk | Samsung |
|---|---|
| Krant artikel | Nee |
| Dagaanbieding | Nee |
| Op voorraad | Nee |
| Complies product | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 77 |
| Resolutie | 3840 x 2160 |
| Smart TV | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Maximale refresh snelheid | 100 |
| Energielabel (SD) | F |
| Display technologie | OLED |
Misschien heb je interesse in:
-

Logitech C505 HD | 720p 30FPS USB Webcam met Microfoon
€43,99 -

Razer Kraken Kitty V2 Pro | Bedrade On-Ear USB Gaming Headset | Roze
€421,99 -

AOC 24B2XDM 23,8″ | 1920×1080 Full HD VA | 75Hz | 4ms | 3-zijdig Randloos | Flicker-Free | Low Blue Light | Monitor | RENEWED
€144,99 -

Acer KA270bmiix 27” | 1920×1080 VA | 75Hz | Full HD Monitor
€96,99 -

Samsung ViewFinity S65VC 34″ | 3440×1440 QHD VA | 100Hz | Windows Hello | Curved Ultrawide Monitor
€448,99 -

Logitech Rally Mic Pod | Grafiet | Tafelmicrofoon | Professionele Conferentie Audio
€352,99 -

Jabra Evolve 20SE MS | Bedrade On-ear Stereo Headset | USB-A | Zwart | Microsoft Teams Gecertificeerd
€100,99 -

Acer EH273bix 27″ | 1920×1080 Full HD VA | 75Hz | 4ms | ZeroFrame Design | Monitor
€137,99 -

Logitech Expansion Mic for MeetUp | Uitbreidingsmicrofoon | Beamforming | Snoerlengte 6 m | Zwart/Grijs
€200,99 -

Samsung Essential LS27D300GAU 27” | 1920×1080 IPS | 100Hz | 1ms | Monitor
€119,99 -

Jabra 2300 | Mono Bedrade On-Ear Headset USB-C | Zwart
€191,99 -

Jabra Speak 510 MS | Speakerphone | USB & Bluetooth | Voor Microsoft Teams | Zwart
€114,99
Geplaatst op Geert HendrikxTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Nieuwe laptop gekocht. Alles volgens afspraak geleverd en geïnstalleerd. Top service.Geplaatst op Hg SwinkelsTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Erg goed geholpen bij aanschaf telefoon en laptop.alles keurig overgezet. Ruim de tijd genomen voor uitleg. Veer op de hoed voor dit familiebedrijf.Geplaatst op די מריוTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Vriendelijk, behulpzaam personeel met verstand van zaken. Snel gewerkt.Geplaatst op Henk TheessinkTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. EuroPC, een goed advies, snelle service, goede producten voor een prima prijs!Geplaatst op Vanessa ReuvekampTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Hele goede service en helder advies. Duidelijke website waar afspraak (op korte termijn) online ingepland kon worden.Geplaatst op Henk Op het VeldTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Deskundige mensen met veel begrip voor jouw wensen.Geplaatst op King BrouwerTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Goede service, snel (kostenloos) geholpen.Geplaatst op Rob ErmensTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Deskundig personeel, uitstekende ondersteuning, professioneel. Houdt rekening met je wensen en betaalbaar! TOP!



















