Silicon Power Blaze B02 | 128GB USB-A 3.2 Flash Drive | Zwart
USB Silicon Power Blaze128 GB USB Type-A 3.2 Zwart
Beschrijving
De SuperSpeed USB 3.1 Gen1 (USB3.0) levert een overdrachtssnelheid van 5 Gbps, wat 10 keer sneller is dan USB 2.0. Blaze B02 bespaart gebruikers kostbare tijd bij het eenvoudig bewerken of opslaan van grote bestanden, zoals grafische ontwerpen en HD-video’s.
Gekenmerkt door het compacte formaat en een ingebouwd bandgaatje, maakt Blaze B02 het gemakkelijk voor dagelijks gebruik.
De gratis te downloaden SP Widget software biedt krachtige functies zoals gegevens back-up en herstel, AES 256-bit encryptie en cloudopslag voor efficiënt gegevensbeheer.
Aanvullende informatie
| Capaciteit | 128 |
|---|---|
| Merk | Silicon Power |
| Krant artikel | Nee |
| Dagaanbieding | Nee |
| Op voorraad | Nee |
| Complies product | Ja |
Misschien heb je interesse in:
-

ACT AC1504 | Dual SATA Docking Station | 2,5″ & 3,5″ HDD/SSD | USB 3.2 Gen1 (5 Gbps)
€46,99 -

Gembird EE2-U3S-2 | 2,5″ SATA HDD/SSD Behuizing | USB 3.0 (5 Gbit/s)
€9,99 -

ACT AC1215 | 2,5″ SATA HDD/SSD Behuizing | USB 3.2 Gen1 (5 Gbps)
€11,99 -

ACT AC1500 | SATA Docking Station | 2,5″ & 3,5″ HDD/SSD | USB 3.2 Gen1 (5 Gbps)
€32,99 -

Goodram UME3 | 64GB USB-A 3.2 Flash Drive | Zwart
€7,99 -

ACT AC1615 | USB-C M.2 NVMe/PCIe SSD Behuizing | Tool-Free | Aluminium | USB 3.2 Gen2 (10 Gbps)
€27,99 -

Toshiba Canvio Basics Externe Harde Schijf | 2TB | USB 3.2 | Zwart
€111,99 -

ACT AC1502 | Dual M.2 NVMe/PCIe SSD Docking Clone Station | USB-C 3.2 Gen2 (10 Gbps)
€75,99 -

Intenso Memory Case Externe Harde Schijf | 2TB | USB 3.0 | Zwart
€108,99 -

Kingston DataTraveler Exodia M | 64GB USB-A 3.2 Flash Drive | Zwart/Blauw
€7,99 -

Samsung T7 | Externe SSD | 2TB | USB 3.2 Gen2 | 1.050MB/s Lezen | 1.000MB/s Schrijven | Blauw
€334,99 -

Kingston Canvas React Plus | SDXC | 128GB | Class 10 | UHS-II U3 | V90
€143,99
Geplaatst op Geert HendrikxTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Nieuwe laptop gekocht. Alles volgens afspraak geleverd en geïnstalleerd. Top service.Geplaatst op Hg SwinkelsTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Erg goed geholpen bij aanschaf telefoon en laptop.alles keurig overgezet. Ruim de tijd genomen voor uitleg. Veer op de hoed voor dit familiebedrijf.Geplaatst op די מריוTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Vriendelijk, behulpzaam personeel met verstand van zaken. Snel gewerkt.Geplaatst op Henk TheessinkTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. EuroPC, een goed advies, snelle service, goede producten voor een prima prijs!Geplaatst op Vanessa ReuvekampTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Hele goede service en helder advies. Duidelijke website waar afspraak (op korte termijn) online ingepland kon worden.Geplaatst op Henk Op het VeldTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Deskundige mensen met veel begrip voor jouw wensen.Geplaatst op King BrouwerTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Goede service, snel (kostenloos) geholpen.Geplaatst op Rob ErmensTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Deskundig personeel, uitstekende ondersteuning, professioneel. Houdt rekening met je wensen en betaalbaar! TOP!












