Samsung LF22T450FQR 22″ | 1920×1080 IPS | 75Hz | USB-Hub | VESA-compatibel | 178° Kijkhoek | Monitor
MON Samsung 22inch IPS / DisplayPort / 2x HDMI
€251,99
Of 3x €84,00, 0% rente
Uitverkocht
Beschrijving
Geniet van duidelijke details, ongeacht vanuit welke hoek je kijkt. Het IPS-scherm behoudt de levendigheid van de kleuren en de helderheid op elke centimeter van het scherm. Teams kunnen prettig werken op deze monitor, en dat komt de productiviteit ten goede. Vanuit een hoek van 178˚, in alle richtingen, worden tinten en nuances correct weergegeven, zonder kleurverloop.
Dankzij de minimalistische rand kun je je beter concentreren en neem je haast geen onderbreking waar bij een opstelling van twee monitoren. Zonder afleiding heb je minder schermtijd nodig om je to-dolijst af te vinken.
Dankzij de verschillende inputs profiteer je van een prettige computerervaring. Met 2x HDMI 1.4-poorten en een schermpoort kun je meerdere apparaten rechtstreeks aansluiten op je monitor.
Superieur ontwerp voor ultieme prestaties en veelzijdigheid elke dag weer. Bekijk je werk zoals jij dat prettig vindt met de in hoogte verstelbare monitor die draait, voor- of achterover helt, en zwenkt. Het strakke, minimalistische ontwerp vormt een stijlvol element in je kantoor en is VESA-compatibel voor eenvoudige installatie.
Door je ogen te beschermen kun je je de hele dag blijven concentreren. De geavanceerde oogcomforttechnologie zorgt voor een grotere productiviteit: je krijgt geen last van je ogen en kunt geconcentreerder werken. Flicker Free-technologie voorkomt het vermoeiende en irritante geknipper van het beeldscherm en Eye Saver Mode minimaliseert blauw licht.
De Eco Saving Plus-technologie zorgt voor tot wel 10% energiebesparing zonder concessies te doen aan de beeldkwaliteit. De helderheid van de zwarte gedeelten wordt tegelijkertijd met de RGB-versterkingswaarden aangepast, zodat het scherm er precies zo helder uitziet als je gewend bent.
Aanvullende informatie
| Beeldschermdiagonaal | 22 |
|---|---|
| Resolutie | 1920 x 1080 |
| DVI-poort | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| HDMI | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 75 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | Nee |
| DisplayPort | Ja |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Nee |
| Responstijd | 5 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merk | Samsung |
| Krant artikel | Nee |
| Dagaanbieding | Nee |
| Op voorraad | Nee |
| Complies product | Ja |
Misschien heb je interesse in:
-

iiyama ProLite XUB2491H-B1 24” | 1920×1080 IPS | 100Hz | Monitor
€108,99 -

TCL 98C655 98″ | Ultra HD 4K QLED Smart TV | Google TV | Dolby Vision & HDR10+ | 60Hz | AI Picture & Sound | Wifi & Bluetooth
€1.515,99 -

JBL Flip 7 | Portable Bluetooth Speaker | Blauw
€138,99 -

TCL NXTFRAME 55A300PRO | 55″ 4K Ultra HD QLED Smart TV | Google TV | Inclusief Soundbar & Subwoofer | Dolby Vision IQ | 120Hz
€1.301,99 -

Logitech Expansion Mic for MeetUp | Uitbreidingsmicrofoon | Beamforming | Snoerlengte 6 m | Zwart/Grijs
€196,99 -

JBL Flip 7 | Portable Bluetooth Speaker | Zwart
€139,99 -

AOC AGON PRO AG276QZD 27″ | 2560×1440 QHD OLED | 240Hz | 0.03ms | HDR10 | G-Sync Compatible | Gaming Monitor | Open Box
€768,99 -

iiyama ProLite XUB2493HS-B6 | 23.8″ Full HD IPS Monitor | 1920×1080 | Zwart
€153,99 -

Apple TV 4K (3e Generatie) | Dolby Vision & Dolby Atmos | Renewed
€196,99 -

iiyama ProLite XUB3493WQSU-B5 34″ | 3440×1440 UWQHD IPS | 75Hz | 4ms | 21:9 Ultrawide | USB-Hub | Monitor | RENEWED
€413,99 -

iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 27” | 2560×1440 QHD IPS | 100Hz | USB-C Dock | RJ45 LAN | 1ms | Monitor
€326,99 -

TCL 98T8C | 98” 4K QLED (2025) | 144Hz Motion | Dolby Vision & Dolby Atmos | Google TV & WiFi
€1.568,99
Geplaatst op Geert HendrikxTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Nieuwe laptop gekocht. Alles volgens afspraak geleverd en geïnstalleerd. Top service.Geplaatst op Hg SwinkelsTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Erg goed geholpen bij aanschaf telefoon en laptop.alles keurig overgezet. Ruim de tijd genomen voor uitleg. Veer op de hoed voor dit familiebedrijf.Geplaatst op די מריוTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Vriendelijk, behulpzaam personeel met verstand van zaken. Snel gewerkt.Geplaatst op Henk TheessinkTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. EuroPC, een goed advies, snelle service, goede producten voor een prima prijs!Geplaatst op Vanessa ReuvekampTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Hele goede service en helder advies. Duidelijke website waar afspraak (op korte termijn) online ingepland kon worden.Geplaatst op Henk Op het VeldTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Deskundige mensen met veel begrip voor jouw wensen.Geplaatst op King BrouwerTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Goede service, snel (kostenloos) geholpen.Geplaatst op Rob ErmensTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Deskundig personeel, uitstekende ondersteuning, professioneel. Houdt rekening met je wensen en betaalbaar! TOP!



































