Je winkelwagen is momenteel leeg!
TP-Link TL-SG105 | Unmanaged Switch | 5 Poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps) | Zwart
NTW TP-Link 5-port Metal Gigabit Switch

Beschrijving
De TP-LINK 5-poorts 10/100/1000Mbps Desktop Switch biedt een gemakkelijke manier om de overstap te maken naar Gigabit Ethernet. Verhoog de snelheid van je netwerk server en backbone verbindingen, of maak Gigabit naar de desktop een werkelijkheid. Bovendien heeft TL-SG105 een lager energieverbruik. Met de innovatieve energie-efficiënte technologie kan de TL-SG105 tot 65% van het stroomverbruik besparen, waardoor het een milieuvriendelijke oplossing is voor je thuis- of kantoornetwerk.
Uitgerust met 5x 10/100/1000Mbps poorten, vergroot TL-SG105 je netwerkcapaciteit aanzienlijk, waardoor je direct grote bestanden kunt overzetten. Krachtige gebruikers thuis, op kantoor, in werkgroepen of in creatieve productieomgevingen kunnen nu dus grote, bandbreedte-intensieve bestanden sneller verplaatsen. Breng grafische, CGI-, CAD- of multimediabestanden onmiddellijk over via het netwerk.
Deze nieuwe generatie TL-SG105 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch beschikt over de nieuwste innovatieve energie-efficiënte technologieën die je netwerkcapaciteit met veel minder stroom sterk kunnen uitbreiden. Het stroomverbruik wordt automatisch aangepast aan de link status en kabellengte om de ecologische voetafdruk van uw netwerk te beperken.
Wanneer een computer of netwerkapparatuur is uitgeschakeld, zal de corresponderende poort van een traditionele switch aanzienlijke hoeveelheden stroom blijven verbruiken. De TL-SG105 kan automatisch de link-status van elke poort detecteren en het stroomverbruik van inactieve poorten verminderen, wat resulteert in een vermindering van het stroomverbruik tot 65%.
Misschien heb je interesse in:
-

TP-Link TL-SG108PE | 8-Poorts Gigabit Easy Smart Switch | 4x PoE+ | Managed
€58,99 -

TP-Link Omada SG2005P-PD | 5-poorts Gigabit Managed Switch | 1 PoE++ In / 4 PoE+ Out | IP55 Outdoor | Cloudbeheer via Omada SDN
€118,99 -

Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 | SFP Transceiver Module | 1,25 Gbps | Multimode | 850 nm | 550 m
€21,99 -

Zyxel Nebula NWA110AX | WiFi 6 Indoor Access Point | 1775 Mbit/s | PoE+ / 12 V DC | Inclusief Montagebeugel
€213,99 -

HPE 5130-24G-SFP-4SFP+ EI | Refurbished Silver L3 Managed Switch | 24x Gigabit SFP | 4x 10G SFP+ | 1U Rackmount | Zwart | REFURBISHED
€494,99 -

NETGEAR GS308EPP | 8-Poorts Gigabit Ethernet Switch | High-Power PoE+ | Zwart
€150,99 -

Ubiquiti UniFi Switch Flex Mini (3-pack) | Managed Gigabit Switch | 5-Poorts | PoE In | Wit
€108,99 -

Synology DiskStation DS220J NAS 6TB | 2 Drive Bays | Inclusief 2 x 3TB HDD | 1x Gigabit Ethernet | Wit
€410,99 -

Ubiquiti NanoBeam 5AC Gen2 | Netwerkbrug | 450 Mbit/s | Wit
€114,99 -

Ubiquiti Networks UniFi Switch Lite 16 PoE L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Wit
€253,99 -

HPE ETHERNET 10/25GB 2-PORT 64 REFURBISHED
€142,99 -

TP-Link TL-WN8200ND | Wi-Fi 4 USB Adapter | 300 Mbps | 2,4 GHz | Zwart
€22,99
Geplaatst op Aatish PerampalamTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Geplaatst op Mirjam VerschureTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Super service en altijd bereid om te helpen!Geplaatst op rob van maasdijkTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Goede serviceGeplaatst op Silvio WalterTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Iedereen kan een product versturen, maar als iets niet helemaal goed gaat zie je pas welke bedrijven er top zijn en welke bedrijven not. De service die ik van EURO PC heb gehad is gigantisch. Kan niet anders zeggen. Echt 10+ en de volgende keer is EURO PC mijn eerste keus!Geplaatst op Guus Ter LaareTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Goed advies, prima service.Geplaatst op Rob ErmensTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Geplaatst op Tycho BoshouwersTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Vriendelijk personeel en goede service.Geplaatst op Mike ScheurwaterTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Vriendelijk personeel en fijne winkel. Ik had een computeronderdeel nodig en ze wisten me perfect te helpen. Ik kom hier graag weer terug!Geplaatst op Paul KohlenTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Ik kocht hier in december 2024 een pc en een laptop. Configuratie pc was maatwerk. Een zaak waar kwaliteit, klantvriendelijkheid en service de boventoon voeren. Deskundige en vriendelijke medewerkers die pas tevreden zijn als de klant dat is. En ik ben dat zeer zeker! Dankjewel David. Gr. PaulGeplaatst op Luca PertegatoTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. This shop is great price-service quality wise. The same applies to delivery time. Will go again if I have any trouble with my PC!













